bilinçaltı kodlarınız
SIKÇA SORULANLAR

 

 

 

 

Neden Bio Frekans

Özel Bio Frekans Bilinçaltı Kodlama Subliminal CD Seti;

 

* Türkiye'deki ilk ve tek beş farklı bilinçaltı uyarma tekniği ile etkin bilinçaltı dönüşümü

 

* Türkiye'deki ilk ve tek Subliminal ayrıştırıcı program ile ücretsiz Bilinçaltı mesajlarıı ayrıştırma ve %100 şefaflık

 

* Alfa ve Teta frekans düzeyleri ile zihnin alıcı konuma getirilmesi, etkin bilinçaltı nüfuzu ile kalıcı dönüşüm

 

* İsminize ve algısal dilinize özel uzmanınız tarafından belirlenen pozitif bilinçaltı mesajları ile size özel "bilinçaltı blokaj" odaklı çözüm


Kurumsal İletişim


 

Bonus ile 6 taksit Garanti Bankası ve Bilinçaltı Merkezi işbirliği ile tüm ödeme işlemlerinizi dilerseniz, bonus kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi kayıt ve ödeme merkezi 256 bit yüksek güvenlik ssl ile korunan sayfamızda yapabilirsiniz.
Bilinçaltı Merkezi GittiGidiyor Dükkanı Eğer bonus haricinde bir kredi kartına taksit imkânı arzu etmekteyseniz, bu durumda Bilinçaltı Merkezi’nin Gitti Gidiyor Dükkanı üzerinden farklı kredi kartlarına farklı taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu işlemi kayıt ve ödeme merkezi sayfasından ilerleyerek yapınız. Ödeme sayfasına geldiğinizde yönlendirileceksiniz.
Türkiye’deki ilk ve tek Telkin DeModulatörü Bio Frekans™ DeModulator uygulaması, Bio frekans teknolojisinin uygulandığı bilinçaltı telkin cd ürünlerinin içeriklerinin, kullanıcı tarafından zahmetsizce ayrıştırmasını sağlayan Bilinçaltı Akademi Eğitim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen benzersiz bir uygulamadır. Programı Bilincalti Merkezi anasayfasından indirebilirsiniz.
Lütfen Bekleyiniz
d
Başlık
İçerik